Piwna rewolucja w Polsce wciąż się dzieje. Beer O’ Clock jest jednym z jej aktywnych uczestników. Od kliku lat importujemy i dystrybuujemy najlepsze piwa, sprzeciwiając się dominacji oferty dużych koncernów. Współpracujemy z najlepszymi browarami czeskimi oraz kontraktowymi, rzemieślniczymi i regionalnymi browarami z Polski.

Jesteśmy dystrybutorem, który działa inaczej niż wszyscy. Promujemy nasze produkty i partnerów w różnych akcjach promocyjnych, targach piwnych czy imprezach z piwem.

Jesteśmy aktywni w sieci digital i w kanałach social media. Konsumenci uwielbiają nasze piwa, dostarczane dzięki kilku centrom dystrybucji na terenie całego kraju.

Jeśli masz swoje pomysły na promocję a nie udało Ci się ich zrealizować z innymi partnerami, my jesteśmy otwarci na każdą sugestię i nawet najbardziej szaloną ideę. Wielkość sprzedaży zależy od tego jak bardzo wyróżnimy się wspólnie, zdobywając uznanie konsumentów smakiem, dostępnością, promocjami i świeżością oferty, podążającą za trendami kubków smakowych największych smakoszy piwa na świecie